Информационный новостной ресурс: новости, комментарии, интересная аналитика, мониторинг зарубежных СМИ.


Черчілль

01 апр 2019

Початкові сцени задають фільму неспішний темп і натякають, що в сюжеті буде порушено чимало філософських тем. Черчілль, прогулюючись в поодинці по безлюдному пляжу, не може думати ні про що, крім майбутньої висадки солдат в Нормандії. Передбачає вторгнення до Франції операція повинна стати переломною і вигнати нацистів з країни. Все вже прораховано і затверджено військовим командуванням, але раптово прем'єр-міністра починають долати сумніви, адже більшості солдат доведеться пожертвувати життям, а це для Черчілля неприйнятно. Спостерігаючи за прогулянкою чоловіки, ми бачимо, що малює його уява: пляж несподівано перетворюється в поле бою, всіяне тілами загиблих у Першій світовій війні солдатів. Тепер страхи політика стають зрозумілими, адже майже тридцять років тому він вже брав участь в одній провальної операції. Не знаючи, чи варто протистояти командуванню, зустріч з яким вже призначена, головний герой вирішує поділитися переживаннями спочатку з дружиною, а потім і з новою помічницею, наречений якої, як з'ясовується, повинен брати участь у майбутніх військової операції.
750

ЕЩЕ НА ЭТУ ТЕМУ:

Аліта: Бойовий ангел

Аліта: Бойовий ангел

Майбутнє підпорядковується технократичним правилам. Роботи і кіборги отримують всеосяжні права на сусідство, а місцями - навіть перевагу над людством.
Опасная книга для мальчиков

Опасная книга для мальчиков

Молодая женщина растит троих детей совершенно одна. Супруг покинул семью, оставив её вдовой, а мальчиков сиротами. Женщине было трудно проститься с мыслью, что

Есть мнение!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите два слова, показанных на изображении: *
МЫ В СЕТЯХ
soc soc soc soc
ПОПУЛЯРНОЕ

ВХОД НА САЙТ