Информационный новостной ресурс: новости, комментарии, интересная аналитика, мониторинг зарубежных СМИ.


Аліта: Бойовий ангел

21 мар 2019
Майбутнє підпорядковується технократичним правилам. Роботи і кіборги отримують всеосяжні права на сусідство, а місцями - навіть перевагу над людством. Жорстокий світ складається з войовничих груп і змов. Відчайдушні воїни збираються в клани, щоб пригнічувати слабких і завойовувати певні сфери впливу. Досвідчений лікар знаходить на звалищі деталі дивного механізму. Зусиллями чуйного фахівця «Аліта: Бойовий ангел» знаходить шанс на відродження. Подібну можливість підопічної дарує її унікальна риса - поєднання людського мозку з механічним тілом.

 Покалічені останки металу вдається відтворити і прикріпити в потрібну послідовності. Творіння отримує друге дихання, а прийомний батько радіє повстанню дитини. Вихованка втрачає всі спогади, але знаходить життя. Незважаючи на амнезію, армійські навички, сила і вправність пробуджуються. Незвичайні вміння натякають на войовниче минуле кіборга. Парочка союзників допомагає викинутої на звалище войовниці відновити справедливість. Поступово розкриваючи деталі власної особистості, електронна амазонка намагається зрозуміти, на чиєму боці їй належить битися. Фатальний вибір між несумісними полюсами позначиться на долі цілої планети.
1 076

ЕЩЕ НА ЭТУ ТЕМУ:

Черчілль

Черчілль

Початкові сцени задають фільму неспішний темп і натякають, що в сюжеті буде порушено чимало філософських тем. Черчілль, прогулюючись в поодинці по безлюдному

Есть мнение!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите два слова, показанных на изображении: *
МЫ В СЕТЯХ
soc soc soc soc
ПОПУЛЯРНОЕ

ВХОД НА САЙТ